What would you like to find?
Bohaterów Kragujewca 2, Bydgoszcz

MediBella Makijaż Permanentny Opis

Konsultacja przed makijażem permanentnym

W salonie MediBella oferujemy konsultacje przed zabiegiem makijażu permanentnego, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. Brwi, jako ważny element naszej oprawy oczu, mają duży wpływ na mimikę i wyraz całej twarzy. Jeśli nie jesteś zadowolona z aktualnego wyglądu swoich brwi – ich kształtu, koloru czy gęstości, makijaż permanentny może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również sposób na podkreślenie swojego piękna.

Opis

Podczas wcześniejszej konsultacji przed zabiegiem mikropigmentacji brwi, nasza specjalistka odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości. Razem określimy, która metoda będzie najlepsza dla Ciebie i czy zabieg jest odpowiedni w Twoim przypadku. Nasza cena za konsultację wynosi 50 zł, a czas trwania to maksymalnie 30 minut. Choć konsultacja nie jest obowiązkowa, to przed samym zabiegiem zawsze doradzamy metodę pigmentacji, kolor oraz wykonujemy rysunek wstępny pod okiem klientki. Zalecamy również zapoznanie się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Jeśli jesteś już zdecydowana na zabieg makijażu permanentnego, ale wciąż masz wątpliwości co do metody, kształtu czy koloru, nie martw się. Na wizycie omówimy wszystkie szczegóły. Przed przyjściem warto przemyśleć, jaki makijaż kolorowy stosujesz na co dzień, abyśmy mogli dostosować odpowiednią metodę i kolor do Twoich oczekiwań. Zapewniamy, że wszystkie szczegóły zostaną ustalone na wizycie, a Twoje zadowolenie będzie naszym priorytetem.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy zabieg makijażu permanentnego jest dla Ciebie, zapraszamy na konsultację. Podczas niej przedstawimy Ci różne metody pigmentacji oraz pokażemy zdjęcia i filmy z metamorfoz naszych zadowolonych klientek. Wspólnie dobierzemy najlepsze procedury dla Twojego przypadku.

W naszym salonie istnieje również możliwość wykonania wstępnego rysunku, który pokaże Ci wizualizację nowego kształtu brwi, kreski lub ust. Dzięki temu będziesz mogła ocenić, czy spełnia on Twoje oczekiwania i jak będzie wyglądał makijaż permanentny na Twojej twarzy. Wspólnie zdecydujemy także, który kolor pigmentu najlepiej będzie pasować do Twojego stylu spośród szerokiej gamy dostępnych u nas.

Zapraszamy do naszego salonu MediBella , gdzie z pasją i doświadczeniem zadbamy o Twój wygląd. Podczas konsultacji przed zabiegiem makijażu permanentnego pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję i osiągnąć efekt, o jakim marzysz.

Wskazania do zabiegu

Jasne brwi
Przerzedzone brwi
Blizny na brwiach

Przeciwskazania

Choroby kardiologiczne i nowotworowe
Hemofilia
Cukrzyca
Epilepsja
Łuszczyca i pokrzywka

Cennik

Konsultacja przed makijażem permanentnym
30 min
50,00 zł
Brwi metoda pudrowa/ombre
1h 40min
1 000,00 zł
Brwi metoda łączona
2h 30min
1 300,00 zł
Brwi metoda włosa maszynowego
3h
1 300,00 zł
Dopigmentowanie na życzenie klienta ( do 3 miesięcy )
1h
300,00 zł
Odświeżenie brwi puder/ombre
1h 30min
500,00 zł
Odświeżenie brwi włos/łączona
1h 30min
600,00 zł